вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міська влада за тісну співпрацю і підтримку поліції, але повинні бути і конкретні результати

11 липня 2018 року в міській раді відбулася робоча зустріч керівництва міської ради та керівників підпорядкованих комунальних підприємств з начальником Долинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергієм Тюлєнєвим по питанню забезпечення на території міста законності та правопорядку.

Як зазначила міський голова Віра Тернавська, міська влада налаштована на тісну співпрацю з правоохоронцями, проте, на багато звернень щодо вчинених правопорушень на території міста, які стосувалися крадіжок і пошкодження майна, роботи нелегальних пунктів прийому металобрухту та інших, заходів не вжито та надано формальні відповіді. Такий стан справ формує негативну громадську думку та відповідний рівень довіри до правоохоронного органу.

Сергій Тюлєнєв коротко проаналізував показники скоєних правопорушень в районі, окреслив проблемні питання та заходи, спрямовані на покращення роботи очолюваного ним підрозділу поліції та запевнив про готовність до співпраці.

Після обговорення питання учасниками зустрічі внесені пропозиції щодо покращення криміногенної ситуації в місті. Зокрема, підтримана пропозиція про необхідність вивчення та погодження з керівництвом обласної поліції введення в структуру районного відділу окремої штатної одиниці – оперативного співробітника, наділеного повноваженнями поліцейського для координації роботи по дотриманню правопорядку в місті Долинська, з фінансуванням і матеріально-технічним забезпеченням з міського бюджету.

Віра Тернавська наголосила, що міська влада і громада хоче бачити конкретні результати роботи поліції в місті, від яких мають залежати рівень її фінансової та матеріально-технічної підтримки.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання