вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міський голова Віра Тернавська та депутат обласної ради Валерій Кальченко прозвітували про свою роботу перед громадою міста

       28 січня 2018 року в районному будинку культури ( МЦ «Червона калина») відбулися звіти міського голови Віри Тернавської та депутата Кіровоградської обласної ради Валерія Кальченка.

       Незважаючи на вихідний день зал був переповнений. Долинчани проявили активність та небайдужість до того, що відбувається в місті. Публічний звіт міського голови супроводжувався презентацією слайдів з графічною ілюстрацією показників роботи за звітний період та фото фіксацією основних заходів , які проводились у 2017 році.

       Під час обговорення звіту до міського  голови надійшло близько 40 запитань, зокрема: жителів міста цікавили питання прискорення реалізації проекту по груповому водопроводу, забезпечення жителів якісною питною водою, про відкриття в місті цілодобової аптеки, ремонту доріг, освітлення вулиць, реставрації башти та інші.

       Міський голова Віра Тернавська та заступники міського голови Сергій Цуканов та Юрій Леуш також надали присутнім вичерпні , обґрунтовані відповіді на поставлені запитання.

       Звучало чимало подяк на адресу міської ради за роботу міського клубу, за відремонтовані дороги та освітлені вулиці міста за чистоту та благоустрій,за відремонтовані покрівлі та інші позитивні зрушення  в житті територіальної громади.

       Завідувач КДНЗ №5 «Казка» Ірина Малага подякувала міському голові та депутату обласної ради Кальченку В.М. за відремонтований садочок.

       На завершення зустрічі  жителі міста переглянули звітний концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності міського клубу.

       Всі присутні на звіті мали змогу у фойє переглянути цікаву виставку робіт декоративно – ужиткового мистецтва дитячого гуртка «Домовичок» Долинського міського клубу.

Звіт Долинського міського голови про роботу у 2017 році

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання