вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Місячник завершився, але благоустрій міста продовжується

         За період місячника з благоустрою в місті виконано великий обсяг робіт по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, наведеню належного порядку на кладовищах, в парках міста, на прилеглих територіях установ, організацій та підприємств, на мікрорайонах та в приватному секторі, висаджено саджанці дерев і квітів, розпочато ремонт доріг і т.д. Підсумки місячника будуть розглянуті на черговому засіданні виконкому міської ради 16 травня 2018 року.

         Незважаючи що місячник завершився, благоустрій міста продовжується постійно, завдячуючи, насамперед, працівникам КП «Долинськкомунгосп» та відповідальним керівникам установ, організацій та підприємств усіх форм власності, свідомим громадянам приватного сектору.

        Проте, слід зазначити, що не всі забезпечують утримання своїх та закріплених територій у належному стані. Не спромоглися у повному обсязі прибрати свою територію працівники станційно-лінійної дільниці № 7 м.Долинська КЦТ№ 512 м. Кропивницький Кіровоградської філії «Укртелеком». У забуряненому і захаращеному стані знаходяться земельні ділянки на території міста, які належать ДП «Дирекція КГЗКОР», ТОВ «НЗ-інвест», ТОВ «Долинськзалізобетон».

        Керівники зазначених та інших суб’єктів господарювання, фізичні особи, чиї земельні ділянки знаходяться в неналежному стані, будуть запрошені на чергове засідання адмінкомісії при виконкомі міської ради за порушення Правил благоустрою та утримання території в м.Долинська для притягнення до адміністративної відповідальності.

        Звертаємо увагу жителів приватного сектору, що при встановленні фактів утворення стихійних сміттєзвалищ та відсутності договорів на вивезення твердих побутових відходів чи підтверджуючих талонів з міського сміттєзвалища про особисте вивезення туди сміття, вони теж будуть притягатися до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

       Міська рада звертається до всіх жителів міста з порозумінням віднестися до питань благоустрою та утримання територій, постійно підтримувати їх в належному стані, аби наше місто було чистим і привабливим в усі пори року.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання