вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Народні гуляння в міському парку «Дружба»

          1 та 2 травня 2017 року в міському парку «Дружба» відбулися народні гуляння, учасниками яких в ці травневі дні було чимало жителів міста та його гостей. Заходи розпочалися концертною програмою на імпровізованому майданчику, яку підготували аматори художньої самодіяльності комунальної установи «Долинський міський клуб». Кожен з відвідувачів парку мав можливість стати її учасником зі своїми піснями, танцями, гуморесками чи іншими номерами.

         Для дітей працювали атракціони: гірки, батути, карусель, бажаючі мали можливість придбати солодку вату та попкорн.

         Працювали виїзні заклади торгівлі та ресторанного господарства, де в широкому асортименті були як дитячі смаколики так і продукти харчування для дорослих.

         Шанувальники гри в шахи та шашки мали змогу провести час в холодку за шахівницями, які виставила громадська організація федерації шахів і шашок Долинського району. Діти та дорослі мали нагоду побігати з м’ячем чи пограти в бадмінтон.

          Але наймасовішим заходом у парку був сімейний відпочинок на природі до пізнього вечора з традиційними шашликами та піснями.

         Приємно що в нашому місті з’явився ще один куточок відпочинку і він потрібний людям, бо вони до нього йдуть. Прикро те, що не всі ще зрозуміли що після себе потрібно і прибирати залишки сміття. Бо після народних гулянь, комунальники зібрали декілька десятків мішків сміття саме там де сиділи компанії. Хоча поруч знаходилися контейнери та урни… А в цілому люди задоволені заходами і такою формою відпочинку.             

Архів фотографій 1 травня 2017 року

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання