вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

На зборах підтримано громадську ініціативу

         04 травня 2018 року відбулися збори громадян західної частини міста по обговоренню громадської ініціативи щодо встановлення в парку Космонавтів дитячого ігрового майданчика. У роботі зборів взяли участь жителі вулиць Чумацький шлях, Яра Славутича, Мирна, Макаренка, Героїв Крут, Івана Богуна та інших, голови вуличних комітетів, міський голова Віра Тернавська, заступник міського голови Юрій Леуш, депутати міської ради Наталія Парубенко, Андрій Зеленокорінний, ініціатор проекту, голова громадської ради при фонді «Розвиток міста Долинська» Сергій Парубенко.

         Міський голова Віра Тернавська коротко проінформувала присутніх про Програму підтримки ініціатив жителів міста Долинська на 2018 рік, метою якої є врахування і підтримка міською владою ініціатив громади, направлених на створення сприятливих умов життєдіяльності, дозвілля, відпочинку за місцем проживання і т.д.

         Сергій Парубенко повідомив про запропоновану ним і подану на конкурс ініціативу, як жителя західної частини міста, про встановлення в парку Космонавтів дитячого ігрового майданчика та запропонував присутнім підтримати цю ініціативу.

         В ході обговорення, ініціатива Сергія Парубенка одноголосно підтримана всіма присутніми на зборах.

         За участю громади були розглянуті і пропозиції щодо благоустрою парку Космонавтів.

         Після розгляду цього питання, міський голова Віра Тернавська відповіла на запитання  громадян щодо водопостачання, освітлення, ремонту доріг міста та інші.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання