вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведена публічна презентація громадських ініціатив

         07 травня 2018 року в залі засідань міської ради за участю громадськості міста відбулася публічна презентація запропонованих і поданих на конкурс громадських ініціатив відповідно до затвердженої на сесії міської ради Програми підтримки ініціатив жителів міста Долинська на 2018 рік (далі Програма). Як зазначила у вступномі слові міський голова Віра Тернавська на конкурс подано три ініціативи, які сьогодні презентують суб’єкти їх подання.

         Депутат міської ради Віталій Бездуган презентував громадську ініціативу щодо встановлення в міському парку «Дружба» волейбольного майданчика та стаціонарних тенісних столів.

         Голова громадської ради при фонді «Розвиток міста Долинська» Сергій Парубенко провів наглядну презентацію громадської ініціативи, щодо встановлення дитячого ігрового майданчика в парку Космонавтів, а в подальшому і здійснення благоустрою всього парку.

         Автор громадської ініціативи  щодо проведення сімейного фестивалю «Family day» Андрій Олар був відсутній, дана інціатива була озвучена присутнім секретарем  Координаційної ради .

         Після презентацій відбулося активне обговорення міні проектів,  два з яких, попередньо отримали найбільшу підтримку присутніх громадян в залі.

         08 травня 2018 року відбудеться засідання Координаційної ради, яка визначить відповідність поданих громадських ініціатив затвердженим критеріям і вимогам затвердженій Програмі та будуть виставлені на електронне голосування громадян міста.

         Після електронного голосування, по двох громадських ініціативах, які наберуть найбільше голосів, розпочнеться фінансування з їх реалізації.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання