вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Підготовка до зими на завершальному етапі

         За інформацією Андрія Кушка, КП «Долинський міськкомунгосп» проводяться роботи, по підготовці житлово-комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду. На даний час повністю завершені роботи по котельням № 1,2,3, де  виконаний капітальний ремонт 11 газових котлів, проведена ревізія технологічного обладнання, електричного обладнання, ревізія та ремонт міжквартальних мереж опалення. На даний час проводиться ревізія запірної арматури в багатоповерхових будинках міста. Роботи у котельні центральної районної лікарні планується закінчити до 24 вересня 2017 року.

         Також проводиться капітальний ремонт покрівель, який виконано на  будинках по вул. Нова 84, 90. Починається капітальний ремонт покрівель на будинках №62, 66 та Соборності України 48. Силами комунального підприємства планується провести поточні ремонти  покрівель багатоповерхових будинків за адресами: вул. Дружби Народів 14,16, 32 та по вул. Нова 78,92,106.

       На даний час проводиться процедура укладання договорів на постачання газу із НАК «Нафтогаз» на опалювальний період 2017-2018р. Підприємство повністю розрахувалось за спожитий газ ще на початку вересня 2017р. і боргу не має.

         В цьому році за кошти міського бюджету було закуплено 7 теплових лічильників для багатоповерхових будинків. На сьогоднішній день встановлено 5 лічильників, залишилось встановити ще 2 – в буд. №64 і 98 по вул. Нова, які будуть встановлені до 20 вересня 2017р.

         КП «Долинський міськкомунгосп» є єдиним підприємством в області, де 100% всі багатоповерхівки забезпечені тепловими лічильниками.

        Проводиться поточний ремонт міжпанельних швів  багатоповерхових будинків – ці роботи планується завершити до середини жовтня 2017р.

        Стосовно водопостачання старої частини міста хочеться відмітити, що попереднім орендарем все обладнання було передане в поганому стані. Не працювали насоси на свердловинах, але за кошти міського бюджету  та власні  кошти підприємства було замінено  всі 3 насоси  на свердловинах, відревізовано один насос на станції  другого водопідйому, закуплено один насос з частотним регулятором для станції другого водопідйому, проведено  ревізію пожежних гідрантів,  в кількості 22 шт., та ревізію  запірної арматури, електротехнічної апаратури насосних станцій, закінчується ремонт службового приміщення насосної другого водопідйому.

        Вся  дорожньо-транспортна техніка та механізми повністю готові до осінньо-зимового періоду.

Підприємство має 5 одиниць снігоприбиральної техніки – це 3 трактори МТЗ, один ЮМЗ і один ДТ -75 з відвалами. Заключено 10 договорів з підприємствами міста та фермерськими господарствами на прибирання снігу. На даний час заготовлено 300 т протиожеледної суміші, 150 т планується приготувати в жовтні місяці – всього буде заготовлено 450 т.

         Планується закінчити покіс трави на територіях, які закріплені за підприємством, та прибрати листя, щоб навесні 2018р. наше місто було гарне та привабливе.

         На даний час дебіторська заборгованість складає 3 832 000 грн. З них  2 432 000  - це за теплопостачання 1 077 000 – квартирна плата, 70 000 – вивезення ТПВ, 23 000 – за водопостачання старої частини міста.

         КП «Долинський міськкомунгосп» постійно займається претензійно-позовною роботою. Станом на 14 вересня було подано 80 заяв про видачу судових наказів на тих осіб, які заборгували значні суми за житлово-комунальні послуги. Зокрема за послуги теплопостачання, утримання будинків та споруд на загальну суму 647 676 грн., з них теплопостачання 572 000 грн., квартирна плата – 76 000 грн. На сьогоднішній день всі позови судом задоволені та боржниками самостійно сплачено 68 917 грн. Всі судові накази, які добровільно не сплачуються боржниками, передані до виконавчої служби .

         Дебіторська заборгованість велика, але підприємство постійно працює над цим. Кожного місяця  викликаються боржники, у яких борг складає більше 1 000 грн. на  засідання комісії, яка відбувається  в 20-х числах кожного місяця, і яка приносить позитивні результати.

         Дебіторська заборгованість – це не  виконані роботи по утриманню будинків, поточному ремонту будинків, утепленню під’їздів та підвалів, прибиранню прибудинкової території.  Повна сплата за спожиті послуги – це гарантія надання своєчасних і якісних послуг мешканцям міста.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання