вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні громадяни міста Долинська!

     У зв’язку з численними зверненнями жителів міста, виконавчий комітет міської ради попереджає керівників підприємств, учбових та дошкільних закладів, закладів охорони здоров’я, інших організацій, які розташовані на території міста, а також мешканців приватного житлового сектору про заборону спалювання опалого листя та іншої сухої рослинності. Відповідно до ст. 16, 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», «Правил благоустрою території міста Долинська» затверджених рішенням виконавчого комітету № 150  від 22 липня 2009 року, категорично забороняється спалювання листя та іншої сухої рослинності.

     Така ж заборона встановлена й Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених пунктів. Подібну норму містить   ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища» і ст. 27 Закону України «Про рослинний світ». Чинним законодавством України встановлена відповідальність за порушення цих заборонних норм.

     Так, ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за самовільне спалювання листя у парках, скверах та інших місцях. Така діяльність спричиняє накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (170-340 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 грн.).

     За порушення Правил благоустрою та утримання прилеглих територій в м. Долинська порушників може бути притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладання штрафу згідно статті 152 КУпАП  у розмірі від 340,0 грн.

     На сьогоднішній день міською радою розроблено графік вечірніх і нічних рейдів для виявлення фактів спалювання листя, складення протоколів та притягнення порушників до адміністративної відповідальності на засіданні адміністративної комісії при Долинській міській раді.

 

                                                                                                                  Виконавчий комітет міської ради

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання