вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обговорено питання вуличного освітлення

         06 вересня 2017 року за участю міського голови Віри Тернавської, депутатів міської ради Віталія Бездугана, Андрія Кушка, працівників міської ради відбулася сходка жителів вулиці Польової, які проживають на відрізку від пров. Івана Карпенка-Карого до пров. Миколи Міхновського, на якій обговорено питання влаштування там вуличного освітлення.

         Як зазначила Віра Тернавська, кошти на влаштування на цій ділянці вулиці освітлення, передбачені в міському бюджеті на 2017 рік. Але в зв’язку з певними обставинами, в питання вуличного освітлення міста у 2017 році внесено певні корективи, а саме замінна електричного на альтернативне освітлення на сонячних батареях, через що терміни його влаштування  дещо змістилися.

         Начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міста Андрій Багнюк проінформував присутніх, що конкурс на постачання  та встановлення комплектів системи вуличного освітлення на сонячних батареях виграло ПрАТо «Дніпрополімермаш» м. Дніпро. На вулиці Польовій планується встановити 6 ліхтарів на окремих опорах до 01 листопада 2017 року.

         В ході спілкування громадяни порушили ряд інших питань, які будуть розглянуті, враховані в роботі працівниками міської ради та взяті на контроль. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання