вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обговорені питання життєдіяльності людей.

         08 серпня 2017 року за ініціативи жителів вулиць Ольги Долинської та Широка відбулася сходка за участю керівництва міської ради, комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, начальника Долинського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Сергія Поповича, ФОП Господарюк.

         На сходці розглянуті питання які порушені жителями цієї території: забезпечення стабільного енергопостачання, влаштування вуличного освітлення, водо забезпечення, вивезення твердих побутових відходів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, забезпечення пасовищами, утримання прибудинкових територій в належному стані.

         Як пояснив Сергій Попович основною причиною відключення на цих вулицях було коротке замикання ліній електропередач від дії гілля дерев які висаджені в охоронній зоні. Для усунення цієї проблеми в подальшому необхідно терміново провести обрізку гілля дерев. По заявці вуличного комітету для проведення цієї роботи РЕМ відключить на лініях електропередач напругу.

         Питання влаштування вуличного освітлення буде розглянуто при затвердженні на сесії міської ради програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік.

         Сергій Цуканов проінформував присутніх про реалізацію проекту щодо централізованого водо забезпечення західної частини міста. Як зазначили присутні необхідності у підвезенні їм питної води на теперішній час немає.

         Обговорені питання вивезення твердих побутових відходів у зв’язку із зміною надавача цих послуг. Роз’яснення з цього  надали Андрій Кушко та Володимир Господарюк. Учасники сходки акцентували увагу на необхідності спільної роботи по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності осіб за утворення несанкціонованих сміттєзвалищ, та необхідність направлення листів Маловодянській сільській раді і дирекції ДП «КГЗКОР» щодо приведення до належного санітарного стану своєї території, яка межує з містом.

         Жителі цих вулиць запропонували Долинській міській раді звернутися до Маловодянської сільської ради щодо розгляду питання можливості користування прилеглими сільгоспугіддями як пасовищами для худоби.

         Представники міської ради звернули увагу жителів на необхідність утримання прибудинкових територій, які відносяться до земель комунальної власності, в належному санітарному стані. Це затверджено Правилами благоустрою в місті Долинська, за порушення яких передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладання штрафу від 340 грн. до 1360 грн.

         За підсумками сходки буде складений протокол та надані міським головою Вірою Тернавською відповідні доручення,  встановлено контроль за їх виконанням.    

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання