вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обговорені питання забезпечення правопорядку в місті

         08 грудня 2017 року міський голова Віра Тернавська зустрілася із заступником начальника Долинського ВП Головного управління національної поліції в Кіровоградській області Іваном Мосіюком та керівником громадського формування «Громадський порядок» Євгеном Левченком. Під час зустрічі обговорені нагальні питання щодо забезпечення правопорядку на території міста Долинська та села Степове. Як зазначила Віра Василівна, в місті постійно фіксуються випадки крадіжок та пошкодження майна комунальної власності та інші хуліганські дії, що викликають справедливі звернення жителів громади міста. Продовжують діяти нелегальні пункти прийому металобрухту, які приймають в тому числі і крадене майно комунальної власності так і з помешкань громадян. Такий стан потребує спільних зусиль влади, громадського формування та поліції, як по профілактиці та попередженню цих правопорушень так і оперативності у встановленні правопорушників, притягнення їх до відповідальності та відшкодування завданих збитків.

         Громадою міста внесена пропозиція- оприлюднювати прізвища та фото таких правопорушників в засобах масової інформації та на сайті міської ради.

         Міський голова зазначила що фінансова підтримка місцевого відділу поліції і громадського формування є, але повинен бути і кращий результат по розкриттю таких правопорушень.

         Учасниками зустрічі внесені конкретні пропозиції щодо взаємодії по вирішенню піднятих питань дотримання законності та правопорядку на території міста.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання