вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ В КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ МІСТА ДОЛИНСЬКА

    Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко провів робочу нараду щодо передачі двох житлових будинків від Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (КГЗКОР) до комунальної власності м. Долинська.

    Учасники засідання: радник голови обласної ради Валерій Михайлович Кальченко, Долинський міський голова Віра Василівна Тернавська, керуючий санацією КГЗКОР Микола Юрійович Биховський.

     Дві житлові споруди у місті Долинська відновлюватимуть для створення помешкань учасникам АТО. Проте, на сьогодні постала проблема передачі будинків у комунальну власність міста для подальшого фінансування ремонтних робіт з міського бюджету. Для проведення такої процедури потрібна згода керівника санації та погодження з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

    Учасники наради детально обговорили низку заходів для проведення процедури передачі двох житлових будинків, які містять по 72 квартири, та безпосередньо ремонту будівель.

     За результатами робочої наради Олександр Чорноіваненко дав доручення керівнику санації (за згодою) та управлінню майном обласної ради спільно з радником голови обласної ради Валерієм Кальченком до 1 серпня підготувати листа до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо передачі будинків у комунальну власність міста Долинської.

    Також голова обласної ради дав доручення Валерію Кальченку підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо сприяння передачі зазначених будинків у комунальну власність Долинської міської ради та додаткового фінансування  Кіровоградського гірничо-збагачувального комбінату. Дані звернення планується розглянути на черговій сесії обласної ради 22 серпня.

За інформацією сайту Кіровоградської обласної ради 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання