вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Об’єкт нерухомого майна ПАТ «Укртелеком» потребує негайного реагування власника

10 липня 2018 року відбулася зустріч міського голови Віри Тернавської з керівником адміністративно-господарського відділу Кіровоградської філії ПАТ «Укртелеком» Іриною Карнацькою, під час якої обговорили питання необхідності утримання в належному стані земельної ділянки на площі Шевченка, 1, де розміщені об’єкти нерухомого майна, та вирішення подальшої їх долі. Як зазначила Віра Тернавська, залишені без уваги та охорони об’єкти перетворилися у місця стихійного сміттєзвалища, антисанітарії, концентрації  асоціальних осіб. Одна з будівель руйнується через розкрадання і становить небезпеку внаслідок можливих обрушень окремих елементів та конструкцій.

Такий стан цих об’єктів є порушенням затверджених Правил благоустрою в місті Долинська та передбачає притягнення до адміністративної відповідальності власника.

Міська рада наполягає на необхідності вжиття термінових заходів по приведенню до належного стану земельної ділянки та необхідності вирішення подальшої долі розміщених там об’єктів нерухомого майна шляхом, шляхом продажу або демонтажу.

Представник ПАТ «Укртелеком», побувавши на об’єкті, повідомила, що заключено договір з КП «Долинський міськкомунгосп» на прибирання земельної ділянки. Щодо стану об’єктів нерухомого майна – доповість керівництву філії та передасть листи міської ради із зазначеного питання.

Міським головою також звернуто увагу, що в разі не реагування, міська рада буде змушена вирішувати питання небезпечного об’єкта шляхом його демонтажу в судовому порядку, бо це вже не перша зустріч з власником, але результатів немає.  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання