вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Одні будують, інші – руйнують

     В наш час все більша увага приділяється вирішенню проблем інвалідів. Маломобільні групи населення - люди, які відчувають труднощі при самостійному пересуванні, одержанні послуг, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі.

     На виконання програми міської ради по будівництву, ремонту та утриманню доріг в м. Долинська на 2017 рік, 01 листопада 2017 року, дільницею КП «Долинський міськкомунгосп» по обслуговуванню житлового фонду та благоустрою міста було проведено облаштування безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення осіб з інвалідністю та інших груп населення по вул. Нова (навпроти магазину «Спокуса»).  

     Сумно визнавати той факт, що в окремих людей відсутнє співчуття до людей з проблемами самостійного переміщення та орієнтації в навколишньому середовищі, які своїми діями руйнують зроблене комунальниками для цієї категорії громадян.

     Долинчани! Поважайте людей які мають проблеми з самостійним пересуванням та працю тих хто створює кращі умови для цього.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання