вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ой Івана, ой на Купала яскраве багаття на щастя палало!

Здавна свято Івана Купала відзначають з 6 на 7 липня. Враховуючи, що більше двадцяти років в місті воно не проводилося та звернення громадян, цього річ  було прийнято рішення про його проведення.

Свято відбулося на галявині біля однієї з прилеглих до міста водойм, де була створена дійсно святкова атмосфера і зібралося багато дорослих, дітей та молоді. Організаторами, в стилі народних фольклорно-обрядових традицій цього свята, була прикрашена територія та сцена, забезпечено озвучення і освітлення.

Присутніх від виконкому міської ради привітав перший заступник міського голови Сергій Цуканов. Протягом двох годин аматори художньої самодіяльності міського клубу та працівники КДНЗ № 4 «Казка» представили глядачам концертно – розважальну програму «На Купала сонце грало», в якій звучали пісні, вірші, гуморески, проводилися різні конкурси з призами, дівчата водили хороводи, плели та пускали на воду вінки.

А як тільки сонце сіло, молодь розпалила величезне багаття і пари тримаючись за руки стрибали через  нього.

Присутні на святі мали можливість скуштувати смачної каші, придбати солодкі напої, квас, морозиво, шашлики та іншу продукцію.

Святкове дійство поступово перейшло в дискотеку на свіжому повітрі, де танцювали як дорослі так і молодь, яка завершилася за північ.

Проте окремі компанії залишилися і далі відпочивати під купальськими зорями.

Свято однозначно вдалося, про що свідчили вдячні відгуки присутніх там. Не відмічено і будь-яких правопорушень, як  повідомили правоохоронні органи наступного дня. Сподіваємося, що воно матиме продовження і на майбутнє.

Єдиним негативом, який побачили його організатори на наступний день, це було залишене сміття окремими компаніями на галявині, незважаючи що для його збирання був встановлений контейнер. Коли ж ми нарешті усвідомимо, що відпочинок теж потребує культури, яка, насамперед, полягає у забезпеченні чистоти у громадських місцях і повазі до праці людей, які підтримують таку чистоту?

Міська рада висловлює подяку за організацію і проведення свята працівникам КП «Долинський міськкомунгосп» (Кушко А.В.), КУ «Долинський міський клуб» ( Булах В.В.), КДНЗ № 4 «Казка» (Малага І.А.)  та суб’єктам підприємницької діяльності за забезпечення виїзної торгівлі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання