вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Оргкомітет ярмарку спростовує неправдиву інформацію

          В газеті «Долинські новини» від 23.12. 2017 року № 49 за підписом  депутата районної ради Оксани Глущенко надана інформація про те, що на передноворічному ярмарку 21.12.2017 р. на мікрорайоні міста  реалізовувалося молоко за ціною 17 грн. за  літр,  що є значно вищою ніж на ринках  м. Долинська та м. Кривий Ріг.

         Оргкомітет ярмарку зазначає, що поширена інформація не відповідає дійсності і компрометує ПП ПА «МЮННТ», з яким міська рада тісно співпрацює  по забезпеченню молоком комунальних дошкільних навчальних закладів міста , і яке  є постійним  учасником  ярмарків.

         Повідомляємо, що реалізація молока  на ярмарку здійснювалася за ціною 14 грн за літр, як зазначено у  видатковій накладній №6785 від 21 грудня 2017 р (копію накладної оприлюднюємо). Це підтверджує товаровиробник - ПП ПА «МЮННТ» і безпосередні покупці зазначеного продукту харчування на ярмарку.

         Оргкомітет ярмарку сподівається на оприлюднення  зазначеного спростування в газеті «Долинські новини», яка поширила неперевірену неправдиву інформацію.

                                                                                           Оргкомітет ярмарку    

     

                                                                                                                      

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання