вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Питання водовідведення Долинської на контролі в області

     12 жовтня 2017 року за ініціативою депутата Кіровоградської обласної ради Кальченко В.М. в управлінні капітального будівництва Кіровоградської ОДА під головуванням начальника управління Проненка С.М. відбулася робоча нарада з питання розроблення проектно-кошторисної документації проекту «Будівництво каналізаційних очисних споруд з їх підключенням до мереж в м.Долинська Кіровоградської області». В нараді прийняли участь: депутат Кіровоградської обласної ради Кальченко В.М., генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Ілик Р.І., ГІП Державного регіонального проектно-вишукувального інституту «Дніпроводгосп»  Павліков Ю.Є., перший заступник міського голови Цуканов С.Б. та начальник ЕСЦ ДП «Дирекція КГЗКОР» Протасов К.В.

     Основним питанням, яке було розглянуте на нараді, це вибір технології очищення госппобутових стоків і подальшого застосування її в проектних рішеннях.

     Були розглянуто декілька пропозицій технології очищення, а саме:

-          ПП «Гідроавтоматизація» м. Кропивницький;

-          ПП «Укрбіотал» м. Житомир;

-          ТОВ «Комплект екологія» м. Дніпро;

-          ГК «Промтехвод» м. Київ;

-          НКП «Екбіт» м. Київ;

-          ТОВ Інжинірингова компанія ТВК» м. Харків;

-          ТОВ «Еквік» м. Харків.

     Основними критеріями відбору при обговорені наданих пропозицій були: вартість обладнання (технологічного комплексу), енергоємність виробництва, надійність, простота в експлуатації та інш.

     За результатами відбору залишилося дві пропозиції, від ТОВ «Еквік» м. Харків та ГК «Промтехвод» м. Київ, з яких і буде остаточно вибрана технологія очищення стоків для проектування очисних споруд.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання