вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Питання готельного бізнесу на контролі у місцевої влади

     04 червня 2018 року в приміщенні міської ради відбулася робоча зустріч Долинського міського голови Віри Тернавської з представниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Кривбасметалстіл», у власності якого, на даний час, перебуває будівля колишнього міського готелю «Долина». У ході зустрічі обговорено питання щодо подальшої експлуатації готелю.

     Так, міський голова повідомила, що на даний час, із закриттям готелю ДП «Дирекція КГЗКОР», у місті гостро постала потреба надання готельних послуг. Почастішали звернення громадян та організацій щодо відновлення функціонування готелю, а також представників приватного бізнесу щодо оренди приміщень першого поверху будівлі для розміщення офісів. Віра Тернавська зазначила, що приміщення готелю більше 10 років не експлуатується, у зв’язку з цим може почати руйнуватися та запропонувала прискорити вирішення питання щодо введення готелю в експлуатацію чи його продажу і наголосила про важливість питання відновлення роботи готелю у місті.

     Представники ТОВ «Кривбасметалстіл» проінформували про те, що будівля готелю наразі виставлена на продаж. Зазначили, що про результати зустрічі та про занепокоєння міської влади нагальністю проблеми, невідкладно буде повідомлено керівництво та надано відповідь у найкоротший час.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання