вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Погоджено детальний план території під міські очисні споруди!

     03 липня 2018 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Долинської районної державної адміністрації на якій розглядалося питання погодження містобудівної документації, а саме – розробленого детального плану території окремої земельної ділянки площею 5,0 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в адміністративних межах Долинської міської ради, Долинського району, Кіровоградської області (за межами населеного пункту) (далі – ДПТ).

     Представив ДПТ його автор – проектна організація ПП «СЕРВІС ІНВЕСТ» м. Кропивницький, зазначивши при цьому, що він розроблений з метою впорядкування території і визначення необхідної площі земельної ділянки для розміщення комплексу очисних споруд комунальних стоків м. Долинська, як альтернатива очисним спорудам ДП «Дирекція КГЗКОР».

     Після обговорення даний детальний план території погоджений архітектурно-містобудівною радою  в цілому із зауваженнями.

     Погодження ДПТ відбулося після проведення процедури його громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання