вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ПОПЕРЕДЖАЄМО ВОДІЇВ: ТРОТУАРИ НЕ МІСЦЕ ДЛЯ СТОЯНКИ АВТОМОБІЛІВ

Міською радою спільно з працівниками Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області систематично проводяться рейди з питань дотримання Правил благоустрою в м. Долинська. Особлива увага звертається на порушників Правил дорожнього руху, а саме в частині зупинки-стоянки на тротуарах. Нажаль, такі випадки мають місце постійно, що викликає справедливі нарікання жителів міста, бо це заважає безперешкодному руху пішоходів, руйнує тротуари, Таке порушення мало місце біля магазину «Варус» аж допоки там не встановили МАФи.

      Сьогодні такі порушення фіксуються майже щодня на новому тротуарі на розі вулиць Соборності України та Центральній (біля будинку 144). Надходять звернення до міської ради і від жителів мікрорайону міста про паркування автомобілів на тротуарах. Попереджаємо, що всі порушення відео-фіксуються, а порушники притягуються до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафу у розмірі 250,0 грн.

        Повідомляємо, що в центральній частині міста є достатньо стоянок для автомобілів, в тому числі і новооблаштована по вул. Центральна на 15 місць та по вул. Сергія Гарячка, які влаштовані для того, щоб розвантажити вул. Центральна недопущення стоянки на тротуарах. Відеофіксація автомобілів порушників буде постійно розміщуватися на сайті міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання