вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Поїздка в зону АТО

         12 листопада цього року міський голова Віра Тернавська, заступник керівника СФГ «АСК» Олександр Самарський, керівник СФО «Россолан», депутат районної ради Максим Собко відвідали 28 окрему механізовану бригаду зенітного ракетно-артилерійського дивізіону яка дислокується в м. Волноваха та смт. Донське Донецької області.

         Військовослужбовці радо зустрічали гостей, які приїхали з гуманітарною допомогою. За кошти вищеназваних керівників господарств придбано бойлер на 100 л., ємкість для води на 125 л., запчастини до техніки, домкрати, набір головок, набір ключів, а також медикаменти, печиво, каву, чай, консерви, цигарки.

         Для Олександра Самарського це була вже друга поїздка в зону АТО. На обличчях бійців сяяли радісні посмішки при зустрічі з ним. Саме такі зустрічі надихають бійців, додають впевненості, сил у необхідності протистояти агресору та захищати кордони рідної Батьківщини.

         Командир дивізіону Олександр Нагорний продемонстрував, в яких умовах проживають військовослужбовці. Від імені керівництва військової частини подякував долинчанам, які передають та привозять таку необхідну їм гуманітарну допомогу.

         З його слів ми дізнались, що наші земляки часті гості цієї військової частини. Зв'язок вони тримають через нашу місцеву волонтерку Наталю Демченко з села Василівка, яка до речі в цей день теж приїхала з волонтером Андрієм Беспалько з міста Кропивницького з необхідним гуманітарним вантажем.

         Олександр Нагорний від імені керівництва в/ч А0666 вручив грамоти міському голові Вірі Тернавській та керівнику СФО «Россолан» Максиму Собку за сприяння та безпосередню участь у зборі та наданні волонтерської допомоги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання