вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Працюємо над вирішенням звернення громадян.

     Проблемним питанням для жителів територіальної громади району Волохіно, яке вони порушують перед міською владою вже тривалий час, є необхідність виділення земельної ділянки для створення нового кладовища. Це могли б вирішити швидше і простіше, якби землями за межами населеного пункту розпоряджались органи місцевого самоврядування. Але, із внесенням змін до Земельного кодексу України, з 01 січня 2013 року розпорядження такими землями віднесено до повноважень Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області,  що викликає чимало проблем. По-перше, всі вони знаходяться в оренді, по-друге, це відомство не надто бажає дослухатись до органів місцевого самоврядування, на території яких вони знаходяться про необхідність їх виділяти, в т.ч. для суспільних потреб територіальних громад. Про це свідчить і нещодавня історія із земельною ділянкою ГТ «Едем», якому відмовлено в подальшому продовженні строку договору оренди земельної ділянки.

     У питанні відведення земельної ділянки під кладовище, міською радою завчасно направлено лист вищезазначеній структурі про необхідність виділення частини земельних ділянок, договір оренди яких закінчується у 2017-2018 роках, а також укладено договір на проведення геологорозвідувальних робіт  і надання висновку щодо придатності її використання для цих потреб.

     05 грудня 2017 року такі роботи проведені та до кінця року маємо отримати висновки, які стануть підставою для продовження роботи по узаконенню її виділення з метою використання для суспільних потреб.     

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання