вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Придбано і передано автомобіль захисникам України

         04 червня 2018 року за участі громадськості міста Долинська відбулася передача волонтерам автомобіля ВАЗ-2121 «Нива» військовослужбовцям Збройних Сил України, які задіяні в операції об’єднаних сил на сході України.

         Автомобіль придбаний за ініціативи міської ради за кошти заступника керівника фермерського господарства «АСК» Олександра Самарського та керівника СФО «Россолан», депутата районної ради Максима Собка.

         В заході прийняла участь міський голова Віра Тернавська, яка зазначила, що це не перша така вагома вартісна матеріально-технічна допомога захисникам незалежності і суверенітету нашої держави, подякувала Олександру Самарському та Максиму Собку за їх активну, свідому, громадянську позицію, яка слугує прикладом для інших суб’єктів підприємницької діяльності.

         Автомобіль освятив благочинний Долинського округу УПЦ КП протоієрей Олег Оніка.

         Волонтери Наталія Демченко та Андрій Беспалько доправлять придбаний автомобіль у 28 окрему гвардійську Одеську механізовану бригаду на їх прохання.

         Проте, ця подія не обійшлася без конфлікту з посадовими особами міської ради, меценатами, волонтерами, представниками ЗМІ, громадськістю спричиненого старшою, на цей час, посадовою особою Долинського райвійськкомату, начальником відділу забезпечення Юрієм Пташинським через заборону проводити захід біля адмінприміщення цієї установи.

         Мотивацією цього, за його словами, є нібито існуюча вказівка про заборону і фотографування заходів та робота в установі відомчої комісії.

         Це при тому, що дана установа знаходиться на території міської ради і яка з початку АТО здійснювала мобілізацію громадян, ресурсів, техніки для потреб нашої армії в тому числі і за активної участі меценатів та влади.

         У присутніх це викликало здивування і обурення такими діями працівника райвійськкомату та водночас запитання, щодо їх законності.

         Прикро і те, що саме цей працівник відповідає за питання забезпечення та показово зневажає те, що продовжують робити меценати для нашої армії і сьогодні.

         Відповідь на ці питання та відповідність займаній посаді, цього працівника, міська рада сподівається отримати від служб до яких направлені звернення з метою інформування громадськості.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання