вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Припинення водопостачання – попередження боржникам

       13.06.2017 року з 09.00 год. було припинене водопостачання та водовідведення мікрорайонів міста Долинська від ДП «Дирекція КГЗКОР» у зв’язку з відключенням від електропостачання цього підприємства через заборгованість перед ПрАТ «Кіровоградобленерго».

         Поновлення водопостачання відбулося після 18.00 год. цього ж дня завдяки втручанню керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації і знову ж таки на невизначений термін,.

          Але ця подія є свідченням серйозності намірів енергопостачальної організації щодо подальших можливих відключень за наявності боргів.

          Виконком міської ради звертається до жителів міста, які користуються централізованим водопостачанням та водовідведенням про необхідність термінового погашенням боргу за ці послуги, сума якого становить  440 тис. грн.

          Несплата цього боргу теж призвела до несвоєчасного розрахунку  КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» з ДП «Дирекція КГЗКОР» за надані послуги з водопостачання та водовідведення.

          Списки боржників оприлюднюємо.

Списки боржників станом на 09 червня 2017 року

          Хочемо зазначити, що протягом 2016-2017 р.р. з міського бюджету надана дотація КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» в тому числі і на погашення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення перед ДП «Дирекція КГЗКОР» в сумі більше 1,0 млн. грн., які могли бути направленні на фінансування об’єктів інфраструктури міста, що використовуються в спільних інтересах територіальної громади.

         Виконком міської ради звертає також увагу керівника  КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» Івана Глушка на необхідність термінового вжиття більш дієвих заходів до боржників в тому числі і стягнення існуючих боргів в судовому порядку.

        Дисципліновані платники комунальних послуг не повинні бути заручниками боржників.

        Міський бюджет не буде дотувати споживачів води – боржників, погашаючи їх борги в авральному режимі перед черговим попередженням про відключення. Хто користується водою,  повинен за неї і сплачувати, або і надалі чекати відключень, можливо і триваліших.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання