вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено загальноміський суботник

     

Почни робити добро сьогодні!

Зроби своє рідне місто чистішим і красивішим!

Стань добрим – і мир стане добрішим!

Разом ми зможемо все!

     Напередодні Великодня, в Чистий четвер 13 квітня 2017 року, як здавна традиційно заведено, кожний господар чи господиня наводять порядок, так і в місті проведено загальноміський суботник, аби прибрати і причепурити його.

     Найбільший обсяг робіт виконано працівниками комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при  Долинській міській раді, які підмітали вулиці, прибирали сміття, білили дерева та бордюри. Комунальниками вже прибрано 20 км міських доріг.

     Великий обсяг робіт по благоустрою своїх і прилеглих територій виконали працівники комунальних дошкільних закладів міста  «Колобок», «Казка», «Ружечка», «Івушка» та комунальної установи «Долинський міський клуб», території яких радують доглянутими клумбами, газонами, побіленими бордюрами і деревами.

     Гарно прибрана територія центральної районної лікарні завдяки організованій роботі трудового колективу. Долучилися до міського суботника і працівники шкіл міста.

     Виконавчий апарат міської ради та представники школи №4 працювали в парку «Дружба» та на вулиці Дружби народів: підрізали та білили дерева, закладали клумбу.

     Активну участь в суботнику прийняли і працівники державних установ, розташованих в центрі міста, прибравши на своїх територіях.

     Проте в роботі на суботнику не можна не побачити і деякого формалізму та містечковості, мовляв ми побілили біля себе 2 деревини, а решту нехай білять комунальники. Ні метра далі від межі! Але ж все не можна перекласти на комунальників, бо їх не так багато на підприємстві працює. На те й суботники проводяться, аби декілька годин попрацювати на благо громади.

     А окремі державні структури, наприклад, які розташовані у приміщенні за адресою вул. Соборності України, 26, зовсім не прибрали прилеглої території, не побілили дерева, цегляні стовпчики огорожі.

     Не всі розташовані по вул. Соборності України суб’єкти підприємницької діяльності теж прибрали свою територію.

     В оперативності проведення суботника, багатьом суб’єктам підприємницької діяльності, які до цього часу його не провели, необхідно повчитися у наших залізничників, які провели його за 2 дні, навівши належний порядок на визначеній території.

     Виконком міської ради вдячний всім, хто прийняв участь у загальноміському суботнику та просить завершити прибирання закріплених територій до 20 квітня 2017 року.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання