вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено засідання виконавчого комітету

        04 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Віри Тернавської, в залі засідань міської ради, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради.

        В засіданні взяли участь члени виконкому, начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Долинської РДА С.Половенко, начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури РДА Т.Алєксєєва, начальник КП «Міське комунальне господарство» при Долинській міській раді А.Кушко, головний економіст КП "Міське комунальне господарство" при Долинській міській раді Н.Ширяєва  та спеціалісти міської ради.

        Згідно затвердженого порядку денного розглянуто та прийнято 3 рішення:

  1. Про погодження інвестиційної програми  КП «Долинське міське  комунальне господарство» при Долинській міській раді до розрахунків тарифів на теплову енергію.
  2. Про встановлення для КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді тарифів  на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ і організацій та інших споживачів міста Долинська.  
  3. Про встановлення для КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді вартості теплоенергії на опалення місць загального користування для багатоповерхових будинків міста Долинська.

        Після обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання