вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено засідання виконавчого комітету

          18 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Віри Тернавської, в залі засідань міської ради, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради.

             В засіданні взяли участь члени виконкому, начальник КП «Міське комунальне господарство» при Долинській міській раді А.Кушко, начальник КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді І.Глушко, спеціалісти міської ради.

             Згідно затвердженого порядку денного розглянуто та прийнято 18 рішень, основні з них:

     1. «Про виконання міського бюджету за 9 місяців2017 року»

    2. «Про встановлення для комунального підприємства «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді тарифів на водопостачання та водовідведення від мереж ДП «Дирекція КГЗКОР»», яким встановлено тарифи з урахуванням податку на додану вартість:

1) на послуги централізованого водопостачання:

для населення міста Долинська у розмірі 16,06 грн. за 1 м3;

для бюджетних організацій у розмірі 22,04 грн. за 1 м3;

для інших споживачів у розмірі 22,04 грн. за 1 м3;

2) на послуги водовідведення:

для  населення міста Долинська в розмірі 5,51 грн. за 1 м3;

для бюджетних організацій у розмірі 7,56 грн. за 1 м3;

для інших споживачів у розмірі 7,56 грн. за 1 м3.

    3. «Про встановлення для комунального підприємства «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській рад тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення багатоповерхових будинків по вулиці Макаренка та провулку І.Карпенка-Карого», яким встановлено тарифи, з урахуванням податку на додану вартість  в розмірах:

на послуги централізованого водопостачання 18,68 грн. за 1м3;

на послуги водовідведення 11,41 грн. за 1м3.

Тарифи вступають в дію для населення через 15 днів з моменту їх оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

    4. Про погодження інвестиційної програми  на 2017 рік в сфері водопостачання та водовідведення від мереж ДП «Дирекція КГЗКОР» комунального підприємства «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді.

    5. Про виконання Програми розвитку ліфтового господарства багатоквартирних житлових будинків міста Долинська на 2017 рік.

              Після обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання