вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено сходку жителів вул. Корольова

     20 квітня 2017 року по ініціативі жителів вулиці Корольова за участі заступника міського голови Ю.Леуша, керівника комунального підприємства А.Кушка, начальника відділу господарсько-побутового обслуговування ДП «Дирекція КГЗКОР» Чемерди В.Б., працівників міської ради відбулася сходка.

     Основним питанням, яке турбує жителів цієї території, є обмеження площі розміщеного поруч пасовища через розорювання під засів прилеглої до нього земельної ділянки площею близько 6,0 га. Як пояснив Юрій Леуш, зазначена земельна ділянка знаходиться на землях Маловодянської сільської ради,  а тому питання її використання не відноситься до компетенції Долинської міської ради. Одним із варіантів використання пасовищ є укладання  договору оренди на такі сільгоспугіддя з розпорядником цих земель.

     Учасники сходки порушили питання необхідності приведення до належного стану тієї частини земельної ділянки, на якій проводилося вивезення ґрунту з бурта та залишені канави. Андрій Кушко запевнив, що надасть бульдозер для виконання даної роботи. Піднімалися також питання дотримання графіка вивезення твердих побутових відходів, необхідності укладання договорів, контролю за освітленням вулиці, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ в лісосмугах та на земельній ділянці, яка належить ДП «Дирекція КГЗКОР».

     Питання, які порушені жителями  і відносяться до компетенції міської ради будуть вирішені та враховані в подальшій роботі. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання