вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Продовжується обстеження мережі продовольчих магазинів

          1 лютого 2018 року робоча група   по координації  і контролю ситуації  на споживчому ринку  в складі: провідного спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Долинської міської ради  Віктора Ніколаєва, начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної  медицини   Долинського районного управління ГУ  Держпродспоживслужби Світлани Толмач,  та головного спеціаліста  відділу економічного розвитку  та інфраструктури  Долинської РДА   Євгенії Кулібанич   обстежила 5  магазинів по продажу продовольчих товарів.

         Під час обстеження в мережі роздрібної торгівлі  виявлено: порушення термінів проходження медичного огляду продавцем магазину  «Степ».

          У закладах торгівлі: «Степ», «Степівчанка» та  «Продукти» по вул.Макаренка, 215 на час обстеження були відсутні документи, які засвідчують якість продуктів харчування.

          Поодинокі факти  продажу товару із простроченим терміном придатності зафіксовано  у магазинах: «Степівчанка», «Крістіна», «Візит»,«Продукти».

          Порушується товарне сусідство у магазині «Продукти». Відсутні  підтоварники для зберігання яблук у магазині «Крістіна».

          Гарний ремонт зовнішнього вигляду та  прилеглої до  магазину території    проведено власниками магазину «Крістіна»,  проте на фасаді торгового об’єкту  до цього часу  відсутня вивіска.

           По виявлених порушеннях власникам  магазинів рекомендовано усунути недоліки, а прострочений товар,  вилучити з реалізації та вивезти з магазину.

           Робота по проведенню обстеження продовольчих магазинів з метою забезпечення  споживчого ринку міста якісними та безпечними товарами,буде проводитись і надалі.

           За підсумками таких обстежень, міською радою будуть підготовлені відповідні  пропозиції  і звернення  до державних органів влади щодо необхідності посилення контролю за якістю  в торговій мережі та відповідальності продавців  за порушення Правил торгівлі.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання