вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про водопостачання мікрорайонів не з чуток, а офіційно

       29 червня на водогоні низького тиску біля житлового будинку №106 по вул.Новій трапилася аварія, внаслідок якої, утворився значний витік води, який призвів до зупинки водопостачання. В той же день були організовані ремонтні роботи на аварійній ділянці вузла водогону. На сьогоднішній день, це найбільш складне пошкодження, яке комунальникам належить усунути. Ситуація ускладнюється декількома факторами, а саме:

-         великий діаметр трубопроводу Ду500 мм;

-         матеріал труби чавун, який має певні труднощі з ремонтом;

-         значні розміри пошкодження (тріщени довжиною до 700 мм);

       Після проведених 30 червня ремонтно-зварювальних робіт водопостачання мікрорайонів відновлено. Витоки зменшилися, але нажаль повністю не усунуті.

       Міською радою оперативно виділено КП «Центр» 32 тис.грн. для  придбання муфтового вузла замість пошкодженого чавунного трійника, який замовлено в ТОВ «УКРПОЛИПЛАСТ» м.Миколаїв. Замовлення індивідуальне, на виготовлення якого необхідно до двох тижнів.

       Для запобігання виникнення соціальної напруги в місті, через необхідність припинення водопостачання до придбання муфтового вузла, комунальним підприємством продовжено водопостачання, незважаючи на понаднормовані втрати води, але водопостачання може бути відключене в разі погіршення ситуації через збільшення розмірів тріщин та обсягів витоків води.

       Після отримання муфтового вузла, подача води буде припинено, для проведення ремонтних робіт по заміні вузла, про що буде повідомлено жителів міста заздалегідь.

       Як одне з можливих причин аварії, фахівцями називається, порушення нормативів висадки дерев в зоні водопровідних мереж. Тополі, які на сьогодні досягли великої маси деревини і коринневої системи висаджені  і ростуть по трасі проходження цього водогону, що могло привести до розриву чавунного трійника.

       Це не виключає виникнення в подальшому на цій ділянці таких аварій та потребує видалення там дерев і буде розглянуто на черговому засіданні виконкому.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання