вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Робота із зверненнями громадян виконавчого комітету міської ради

          На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 20 вересня 2017 року, розглянуто питання «Про стан роботи виконавчого комітету міської ради із зверненнями та заявами  громадян за 8 місяців 2017 року».

          За 8 місяців 2017 року до виконавчого комітету міської ради  надійшло 123 звернення від громадян. Найбільша кількість звернень з питань комунального господарства – 63. Серед порушених питань: ремонт дорожнього покриття та встановлення вуличного освітлення, ремонт покрівель та міжпанельних швів багатоповерхових будинків, підвищення тарифів на комунальні послуги, та вартості оплати за опалення місць загального користування.

          Крім того до міської ради надійшло: 1 звернення з питань охорони здоров’я; 2 - з питань сім’ї, дітей, молоді; 1 – з питань екології та природних ресурсів; 3 звернення стосовно будівництва, містобудування, архітектури; 1 звернення щодо підвезення дітей до школи; 2 – з питань транспорту і зв'язку; 4 звернення з питань діяльності органів місцевого самоврядування; 3 - щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян; 1 звернення з питань освіти; з питань житлової політики – 3 звернення; з питань підприємництва – 3 звернення, 36 - інші.

           Значна увага у виконавчому комітеті приділяється особистому прийому громадян. Розпорядженням міського голови від 29 серпня 2017 року № 176 затверджено графік особистого прийому громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови. На прийом до міського голови протягом 8 місяців 2017 року звернулось 17 осіб.

          Протягом січня-серпня 2017 року виконавчим комітетом міської ради проведено 3 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

          Звернення, що надходять до міської ради, розглядаються керівництвом, даються відповідні доручення відповідальним виконавцям. За результатами розгляду авторам звернень обов’язково надаються обґрунтовані відповіді з дотриманням строків розгляду звернень громадян.

        Виконавчим комітетом постійно проводиться робота по ретельному та якісному розгляду звернень, підготовці відповідей заявникам, проведенню зустрічей з ними із з’ясуванням причин виникнення звернень та прийняттю рішень щодо можливих шляхів їх вирішення, уникненню формального підходу до розгляду звернень громадян.

 

 

Виконавчий комітет міської ради

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання