вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Роботи у комунальників вистачає

     Щодня працівники комунального підприємства «Долинський міськкомунгосп» проводять роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

     Так, протягом минулого тижня працівниками дільниці по обслуговуванню газових котелень, теплових міжквартальних мереж та внутрішньобудинкових теплових мереж проводився ремонт котелень № 1 та № 2.

     На котельні № 1 виготовляється 2 колектори з нержавіючої сталі для котлів КПВ-3000. На обох котельнях здійснено ремонт запірної арматури та електричних клапанів, запірної арматури вузла  комерційного обліку газу, проведено ревізію газових пальників. Здійснено обслуговування мережевих насосів та електричного обладнання.

     Проведено ревізію внутрішньобудинкової запірної арматури на мікрорайоні № 4 та будинку по вулиці Центральна, 155, заміну засувок міжквартальних теплових мереж в камерах 2,3,7 та на зовнішній мережі по вул. Сонячна та Центральна.

     Виконано ревізію та заміну арматури внутрішньобудинкових теплових мереж на мікрорайоні № 6 в будинках 14,16.

     Дільницею по обслуговуванню житлового фонду та благоустрою міста відремонтовано покрівлю житлового будинку №2, по вул. Лазарєва. Замінено лампи вуличного освітлення по вул. Нова, вул. Дружби Народів.

     Роботи проводяться згідно затвердженого план-графіка, виконання якого забезпечить своєчасну підготовку до зимового періоду комунального майна міста та теплового господарства до опалювального сезону 2018-2019 рр.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання