вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Робімо дітям добро і воно повернеться до нас сторицею!

        Як добра зимова казка, в міській раді, пройшла зустріч з нагоди Дня Святого Миколая з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування яких в місті, в сімях опікунів, проживає 50.

         З теплими, щирими привітаннями до присутніх дітей та піклувальників звернулася міський голова Віра Тернавська, розповіла їм про історію цього чудового свята та легенди пов’язані з ним. Вона зазначила, що саме ця категорія дітей потребує повсякденної материнської і батьківської уваги. Тому обов’язок кожного дорослого – не залишати цих дітей поза увагою, зігрівати їхні серця любов’ю і турботою аби вони виросли повноцінними громадянами нашого суспільства. Побажала, щоб Святий Миколай завжди оберігав їх та приніс в кожну домівку достаток, злагоду, благополуччя, мир і спокій.

         Працівники КДНЗ № 4 «Казка» підготували для дітей  цікаву дитячу виставу з участю казкових героїв. Діти теж стали її учасниками: читали вірші, танцювали, відгадували загадки. По завершенню зустрічі всі діти отримали подарунки із солодощами від Святого Миколая.

         Завдяки організованому святу маленькі дитячі душі відчули що дива відбуваються і звичайно здогадуються, що ми, дорослі, їх організовуємо.

         Робімо дітям добро і воно повернеться до нас сторицею!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання