вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Садові товариства мають можливість забезпечити бажаючих земельними ділянками

     14 лютого 2018 року відбулася зустріч міського голови Віри Тернавської  з головами садових товариств «Мічурінець» та «Дружба», на якій розглядалися питання щодо необхідності раціонального та ефективного використання земель цих товариств.

     Як проінформували голови товариств, в двох товариствах знаходиться 1097 земельних ділянок, з яких 633 - використовуються членами садових товариств, з них приватизовано лише 241 ділянка.  Зазначили, що є можливість городянам, які бажають зайнятися садівництвом та городництвом, стати членами цих товариств і отримати в користування у садовому товаристві «Мічурінець» 178 ділянок, в т. ч. на 88 ділянках є полив та 286 ділянок у садовому товаристві «Дружба».

     Віра Тернавська звернула увагу присутніх на необхідність проведення роботи щодо оформлення правоустановчих документів на землю, яка знаходиться в користуванні та продовження приватизації земельних ділянок користувачами, аби узаконити право користування ними. Також запропоновано опублікувати оголошення в засобах масової інформації про можливість громадянам міста отримати земельні ділянки, в т.ч. на яких вже ростуть висаджені фруктові дерева та ягідники.

     Міською радою на початку березня буде організована спільна зустріч голів городніх та садових товариств з метою інформування своїх членів про можливість  отримання земельних ділянок у садових товариствах, адже земельні ділянки сільськогосподарського призначення згідно Земельного кодексу України, в т.ч. і під городництво, надаються в оренду тільки з аукціону.

     Голів садових товариств попереджено про адміністративну відповідальність за забур’яненність земельних ділянок.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання