вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято для дітей і дорослих

         Міською владою, протягом останніх двох років значна увага приділяється і місцям відпочинку громадян. Не залишився і оминутим такою увагою і парк Космонавтів, який донедавна не вабив відвідувачів, через відсутність там найпростіших елементів благоустрою.

         І ось, завдяки спільним зусиллям влади та громади західної частини міста, цей парк вже змінився. Там прибрано сміття, вирубано поросль, прогрейдеровано пішохідні доріжки, встановлено 5 опор з ліхтарями освітлення, 6 лавок, 6 урн для сміття. 01 червня 2018 року в парку проведено заходи до Міжнародного дня захисту дітей, на які, за словами жителів прилеглих вулиць зібралося стільки люду, що стільки там не було за весь період його існування!

         Приводом для цього стало встановлення, не тільки вищезазначених елементів благоустрою, а і дитячого ігрового майданчика, завдяки затвердженій міською радою Програмі підтримки ініціатив жителів міста Долинська та ініціативі приватного підприємця Сергія Парубенка, проект якого став перможцем конкурсу.

         Символічну стрічку на відкритті дитячого ігрового майданчика перерізали міський голова Віра Тернавська та Сергій Парубенко, які привітали дітей та дорослих з цією подією та з Міжнародним днем захисту дітей, побажали міцного здоров’я, мирного неба, весело провести літні канікули. Подякували працівникам КП «Долинськкомунгосп» (керівник Андрій Кушко) за значний обсяг виконаних робіт з благоустрою парку та жителям західної частини міста за допомогу у цих роботах.

         А далі відбулася концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності комунальної установи «Долинський міський клуб» (керівник Валентина Булах), яку із задоволенням переглянули дорослі, бо у дітей радості, не було меж, бавлячись на ігровому майданчику, встановлених атракціонах, приймаючи участь у дитячих іграх підготовлених вихователями КДНЗ № 3 «Колобок» та організатором культурно-дозвіллєвої діяльності КУ «Долинський міський клуб» Ольгою Василишиною.

Всі присутні на заходах діти, мали змогу поласувати безкоштовним морозивом за фінансової підтримки заступника керівника фермерського господарства «АСК» Олександра Самарського.

         Міська рада вдячна всім хто долучився до впорядкування і благоустрою цього парку і має надію що ця робота продовжиться.

         Заходи цього дня пройшли весело, радісно, з усмішками на обличчях дітей та дорослих і вселяють надію, що благоустрій парку та встановлення дитячого ігрового майданчика даруватимуть дітям свято щодня, коли вони там буватимуть.

         А нам, дорослим, приємно, що в місті зявилося ще одне затишне і гарне місце для відпочинку.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання