вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стихійна торгівля – загроза для здоров`я

          Згідно плану роботи виконавчого комітету міської  ради та з метою  подолання стихійної торгівлі в місті 10 серпня 2016 року проведено рейд. В ньому  взяли участь працівник Долинського відділу ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, управління Держпродспоживслужби в Долинському районі та міської ради.

          Перевірки  проводились в місцях здійснення стихійної торгівлі по вул. Нова між будинками № 86 та №88  і по вул. Соборності України.

    На порушників  складено 2 адміністративних протоколи за статтею  160 КУпАП, тобто за торгівлю у недозволеному місці. Справи на правопорушників буде передано до суду для накладення адміністративних стягнень.

   Разом з тим   семи  продавцям, які здійснюють незаконну торгівлю вручено попередження та проведено роз`яснювальну роботу щодо здійснення торгівлі.

           Мало хто з мешканців  міста замислюється над тим, яку небезпеку несуть стихійні ринки і  що придбаний товар у випадкової людини, в умовах, які не відповідають нормам його зберігання (з землі), у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.

          Тож, шановні мешканці міста та району, купуючи у «стихійних» продавців харчові продукти, не треба сподіватися на удачу. Рано чи пізно стихійний ринок може  відгукнутися  так званим «лікарняним відпочинком». Навряд копійки, зекономлені вами, допоможуть купити здоров’я.
         Міською радою   виготовлено та встановлено таблички   по вул. Нова між будинками № 86 та №88  і по вул. Соборності України (біля магазину «Барва») про заборону торгівлі у  недозволених місцях. А тому, аби не наражати себе на адміністративні штрафи за дане порушення, просимо взяти до уваги зазначене попередження.

          Рейди по   ліквідації незаконної стихійної торгівлі будуть   проводитись і в подальшому.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання