вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стихійна торгівля несе в собі небезпеку

          02 червня  2017 року  працівниками міської ради,  управління Держпродспоживслужби у Долинському районі  та працівниками поліції проведено  рейд по місцях, де ведеться  стихійна торгівля по вул. Нова між будинками №86 та 88 та по вул. Соборності України ( біля магазину «Барва»).

           Під час рейду виявлено 4 порушники, які здійснювали торгівлю в недозволеному для цього місці. З ними проведено роз`яснювальну роботу щодо місць, де можна  законно торгувати. Троє правопорушників запрошені на засідання адміністративної комісії  за  Ст. 152 КУпАП. 

           Згідно  П.6.5 «Правил благоустрою та утримання територій у місті Долинська» забороняється самовільно встановлювати пересувні елементи вуличної торгівлі, тобто здійснювати реалізацію будь-яких товарів у невстановлених для торгівлі місцях.

           За невиконання даної вимоги Статтею 152 Кодексу України про адмінстративні правопорушення  передбачено штраф на громадян від 360 до 840 грн., на  фізичних осіб-підприємців і посадових осіб від 1350 до1700 грн

           Порушення, які виявляються в місцях неорганізованої торгівлі, є потенційно-небезпечними у виникненні спалахів харчових отруєнь, інфекційних захворювань серед населення (наслідки зазвичай серйозні, тяжкі).

         Жодні адміністративні заходи з рейдовими перевірками повністю стихійну торгівлю не припинить, бо попит породжує пропозицію. Єдиний правильний спосіб боротьби – не купувати продукти харчування й інші товари в місцях стихійної торгівлі.

        Тільки купуючи продукцію в місцях, де є контроль за якістю, покупець може бути спокійним. Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких встановлене холодильне обладнання та здійснюється контроль за якістю продукції

 Торгових місць на ринках   міста Долинська  сьогодні вистачає, словом, тим, хто хоче перевести свою торговельну діяльність у правове русло, ми допоможемо.

        Разом з тим рейди по   ліквідації незаконної стихійної торгівлі будуть   проводитись і в подальшому.

 

 

                                                                              Провідний спеціаліст з питань організації     

                                                                              торгівлі, побуту  та   захисту прав   

                                                                              споживачів          В Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання