вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Увага конкурс!

     Долинська міська рада оголошує початок запиту цінових пропозицій для визначення підрядника на виконання наступних робіт:

1. Виготовлення проектно-кошторисної документації  з комплексного благоустрою парку «Дружба» по вулиці Дружби народів м.Долинська, а саме:

1) влаштування централізованого водопостачання;

2) влаштування зовнішнього освітлення;

3) благоустрій території (влаштування тротуарів (пішохідних доріжок), клумб, дитячих та спортивних майданчиків, зони розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм, висадження зелених насаджень та ін.);

4) ландшафтний дизайн;

5) влаштування паркового фонтану.

 

2.Виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій скверу біля пам’ятного знаку «Захисників суверенітету та незалежності України»  по вул. Соборності України м.Долинська, саме:

1) влаштування зовнішнього освітлення;

2) благоустрій території (влаштування тротуарів (пішохідних доріжок), клумб, висадження зелених насаджень та ін.);

3) ландшафтний дизайн.

 

     Умови конкурсу:

1. Конкурсна документація подається в запечатаних  конвертах, на яких, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс по визначенню  підрядника для виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації з комплексного благоустрою парку «Дружба» по вулиці Дружби народів м.Долинська» та окремо «На конкурс по визначенню  підрядника для виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій скверу біля пам’ятного знаку «Захисників суверенітету та незалежності України»  по вул. Соборності України м.Долинська із зазначенням дати проведення конкурсу.    У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

2.Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

 3. Обов’язкові умови конкурсу:

- термін виконання робіт;

- надання інформації про досвід роботи з розроблення проектно-кошторисної документації з комплексного благоустрою міських парків та скверів.

 4. Перелік підтверджуючих документів, які подаються на конкурс по визначенню підрядника:

- заява про участь у конкурсі;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копія(ї) сертифіката (ів) інженера-проектувальника;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації , яку пропонує розробити претендент та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

 5. Строк подання конкурсної документації: до 17 год. 12 квітня 2018 року (включно).

 6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Соборності України, 50, виконавчий комітет Долинської міської ради, тел. (05234) 5-31-61.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс по визначенню  підрядника для виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації з комплексного благоустрою парку «Дружба» по вулиці Дружби народів м.Долинська та окремо по визначенню  підрядника для виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій скверу біля пам’ятного знаку «Захисників суверенітету та незалежності України»  по вул. Соборності України м.Долинська  відбудеться  13 квітня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Долинської  міської ради, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська,     вул. Соборності України, 50,  тел. (05234) 5-31-61.

     У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання учасник до участі у конкурсі не допускається.

     Додаткову інформацію можна отримати у відділі житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міста, кабінет № 3, контактна особа – Багнюк Андрій Вікторович, тел. 099 552 67 80.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання