вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

У ДОЛИНСЬКІЙ ПРОЙШЛА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК ПТАХІВ ТА КРОЛИКІВ

     21 жовтня в Парку  залізничників пройшла чергова виставка-ярмарок  голубів, птахів,  домашньої декоративної птиці та кролів. Організатором цього заходу виступила Долинська міська рада.

     По бокам центральної алеї Парку розташовувались клітки, вольєри, корзини та загорожі. У них різнобарв`ям мерехтіли пернаті та вухаті.

    Участь у долинській виставці- ярмарку взяло 82 учасники. З їхались вони з багатьох районів Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської та Черкаської областей. Окрім голубів були представлені фазани, папуги, перепела, кролі, нутрії  і навіть шиншили.

     Господарі  з радістю  відповідали на запитання глядачів. На заході  можна було не тільки бачити рідкісних голубів, кролів, курей великих порід та карликів, качок  та м’ясних гусей але й придбати їх.

     Відвідувачі  отримали задоволення  від виставки. Дехто з них придбав собі  нові виставочні екземпляри птахів та тварин, які їм сподобалися. Особливо раділа малеча, коли їм дозволяли погладити тваринок . В той же час вони тішились як в зоопарку, фотографуючись біля кроликів, голубів та віслючка, який катав дітлахів. 

     Виконавчий комітет Долинської міської ради вдячний всім учасникам  виставки-ярмарку, особливо гостям з інших  регіонів, які взяли участь у даному заході  та дали можливість жителям міста  бачити таку красу.

     Надіємось, що проведення  подібних  заходів  у  місті стане доброю традицією.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання