вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Хто боїться правдивої інформації?

         

Шановні відвідувачі нашого сайту!

          Напевно Ви звернули увагу, що протягом останнього тижня сайт міської ради не працював, не зважаючи що сайти інших органів виконавчої влади та місцевого самоврядування працювали. Завдяки вжитим заходам його роботу відновлено. Проте, моніторинг розміщених матеріалів на сайті показав, що серед них зникли ті, які стосувалися інформаційного запиту учасників АТО, щодо оприлюднення інформації користувачів земельною ділянкою колишнього городнього товариства «Праця» і зокрема оприлюдненого списку фізичних осіб користувачів цією земельною ділянкою.

         Замість цієї інформації розмістивши нікому непотрібний проект рішення підписаний ще попереднім міським головою. Виходячи з цього, можете зробити висновок, шановні відвідувачі сайту, хто був зацікавлений у втручанні в роботу сайту і безпосередньо «приклав руку» до знищення розміщеної інформації, аби громада не мала правдивої інформації.

         Враховуючи це, ми відновлюємо знищену інформацію та додатково повідомляємо, що відповідно до рішення виконкому міської ради, власникам земельних ділянок направлені листи, з повідомленням, для відповідного реагування. При надходженні відповіді від них, авторів інформаційного запиту та громаду буде повідомлено.

         За втручання в роботу сайту міської ради повідомлено правоохоронні органи. Сподіваємося що зловмисників нескладно буде встановити.

         Заходьте на наш сайт і Ви знатимете ще багато цікавої і правдивої інформації

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання