вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ХІІІ щорічна конференція малих міст України

           15-16 травня 2018 року в місті Києві відбулася ХІІІ щорічна конференція малих міст України «Ресурси: пошук та ефективність» в якій взяла участь міський голова Віра Тернавська.

            Мета конференції: спиряння залученню в малі міста та ОТГ додаткових фінансових, організаційних, інноваційних ресурсів для розвитку.

            Учасники конференції мали змогу ознайомитись з передовими досягненнями окремих міст по залученню додаткових ресурсів для розвитку територіальних громад.

            Завдання конференції – акумулювання корисної інформації для малих громад, яким чином і звідки вони можуть отримати додаткові ресурси для свого розвитку та поширити її серед якомога більшої кількості малих міст та об’єднаних громад. Панельні дискусії форуму були присвячені таким тематикам, як державна та міжнародна підтримка малих міст, бізнес та інновації у розвитку малих громад, джерела фінансування енергоефективності у містах, місцеві податки, тощо.

            Спікерами конференції були Геннадій Зубко – Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Павло Козирєв – голова Всеукраїнського громадського об’єднання Асоціації малих міст України, народні депутати України, експерти в сфері місцевого самоврядування та інвестування середнього та малого бізнесу в Україні, міські голови. Підсумовуючи роботу конференції Павло Козирєв висловив сподівання що кожен з учасників конференції привезе додому нові ідеї, які відкриють нові можливості для розвитку громади.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання