вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Чергове засідання виконкому міської ради

         14 лютого 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Віри Тернавської.

         На порядок денний було винесено 22 питання. Члени виконкому розглянули та погодили звіти про виконання міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік, проекти Програм відшкодування КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» та КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді різниці в тарифах на послуги водопостачання для населення міста на 2018 рік.  Загальний обсяг фінансування цих програм на рік пропонується відповідно 1260 тис.грн. та 237 тис.грн., а суми відшкодувань відповідно 8 грн/м3 та 10,71 грн/м3.

         Затверджена також проектно-кошторисна документація за робочим проектом»Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Коригування» загальною кошторисною вартістю 24 млн.грн., та Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Долинської міської ради.

         Прийнято рішення про постановку на чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та про утворення комісії з питань прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Долинська житлового фонду та об’єктів інфраструктури та Положення про неї. Розглянуті і інші питання та прийняті відповідні рішення.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання