вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ЗІБРАНО І ВІДПРАВЛЕНО В ЗОНУ АТО

На звернення волонтерської групи Наталії Демченко щодо збору допомоги нашим воїнам для чергової поїздки в зону бойових дій на Сході країни долучилася і Долинська міська рада. 17 лютого 2018 року вся, зібрана на прохання військовослужбовців провізія, була передана волонтерам, а це: 2 акумуляторні батареї 6 СТ-190, 2 бензопили ланцюгові, 2 електричні тепловентилятори, 200 м. електропроводу, електричні розетки та патрони для   облаштування побуту в пристосованих приміщеннях та польових умовах, паливно-мастильні матеріали.

Передано також ковдри, подушки та чимало шкарпеток.. Небайдужі долинчани передали нашим захисникам і традиційні домашні гостинці: консервацію, випічку, мед, чай, каву та інше.

Долинська міська рада та волонтерська група щиро вдячні за надану благодійну допомогу трудовим колективам КДНЗ № 4 «Казка» та №3  «Колобок», субєктам підприємницької діяльності - Максиму Собку, Олександру Самарському, Віталію Бездугану, Ігорю Ясніченку, Юрію Зарубенку, Івану Хоружому, окремим громадянам, - зокрема, Ірині Оніці з селища Молодіжне та всім, хто долучився до організації цієї поїздки. Нехай добро, яке Ви робите, вертається до Вас сторицею  та наближає нашу Перемогу.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання