вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні батьки, вчителі, дорогі учні, випускники!

     Від щирого серця вітаю вас зі святом останнього дзвоника - святом прощання зі школою!

      Ось і прийшов той час, на який ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів.

     Для ваших батьків - це теж урочистий день. Разом із вами вони пройшли роки шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами, тож цінуйте їхню любов і підтримку.

     Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого, уже дорослого життя. Від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід власними силами і здібностями. Головне - будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. 

     Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового на­вчального року.

     Шановні вчителі, дякую Вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

     Вітаю усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

 

 

          З повагою

          Міський голова         В.ТЕРНАВСЬКА

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання