вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні наші ветерани, покоління людей поважного віку!

     1 жовтня в нашій державі традиційно  відзначається День людей поважного віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу та шану до найстарших представників нашого суспільства.

     Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності Вам, - нашим батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам, старшим мешканцям міста за Вашу багаторічну добросовісну працю, за внесок, зроблений Вами в його розвиток, за Вашу доброту та мудрість.

     Ви гідно виховували своїх дітей, а сьогодні передаєте цей досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи та цьому навчаєте і нас. Приємно, що багато із Вас веде активний спосіб життя, беручи участь в патріотичному вихованні молоді, займаючись громадською діяльністю, мистецтвом та творчістю.

     Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди! Нехай тішать Вас своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не затьмарює та не засмучує буднів Вашого життя! Міцного здоров`я Вам на довгі роки життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

 

     З повагою,

     перший заступник міського голови         С.Цуканов

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання