вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

     День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, дбають про його розквіт і зростання.

     Я висловлюю вдячність депутатам, членам міськвиконкому, працівникам міської ради, головам вуличних комітетів та громадських організацій, які демонструють відповідальність у роботі, чуйність та щедрість душі, саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутими. Переконана, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу  один одному. Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем нашої громади ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою. Бо лише так ми зможемо дати відповідь на ті складні виклики, які є сьогодні в економіці і соціальній сфері.

     Користуючись нагодою, вітаю всіх, кого люди обрали і довірити їм працювати над вирішенням проблем, які існують у місті, діючих і колишніх працівників ради, ветеранів органів місцевого самоврядування і всіх жителів Долинської з Днем місцевого самоврядування.

     Уклін і шана вам, дорогі долин чани, за високу активність у громадському житті. Бажаю всім успішної діяльності на благо міста і його мешканців. Хай цей День професійного свята працівників місцевого самоврядування об’єднує нас у спільному прагненні зробити наше місто багатим і красивим, а громаду – заможною. Бажаю усім, хто працює на благо громади, відстоює її інтереси, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, наполегливості у роботі, нових здобутків, здійснення планів і сподівань, непохитної віри у щасливе майбутнє рідного міста та миру і цілісності нашій державі.  

 

                                                                               

     З повагою,

     міський голова     Віра Тернавська

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання