вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Як відпочивали долинчани у міському парку «Дружба» на День Святої Трійці

            За останні два роки міський парк «Дружба», завдяки фонду «Розвиток міста Долинська», скооперовані кошти якого використані на його благоустрій, ініціативі та праці небайдужих громадян, став улюбленим місцем відпочинку містян.

            Періодично там з’являються якісь новинки – поробки талановитих майстрів рукоділля, які стають окрасою парку, зачаровують споглядаючи їх не тільки дітей, а і дорослих.

            Нажаль, тих хто творять своєю працею там красу поки що мало. Переважна більшість громадян приходить туди відпочивати. Так і у минулі вихідні, під час святкування Святої Трійці, в парку було людно.

            Але як прикро бачити, після «культурного» відпочинку, витоптані клумби, на яких росли квіти, зруйновані декоративні будиночки, погнуті металеві арки над лавками, купи залишеного сміття.

            Шановні жителі та гості міста! Відпочинок на природі, теж потребує «людської» культури. Найперше – це не чіпати висадженої рослинності і не шкодити природі, залишаючи після себе купи сміття.

            По-друге – потрібно берегти майно громади та цінувати працю тих людей, які створюють належні умови для відпочинку інших.

            Відповідно до правил поведінки в міському парку «Дружба», пошкодження майна парку або інше нанесення збитків, з вини відвідувачів парку, має бути відшкодоване у повному обсязі винуватцем.

           Тож звертаємося до всіх небайдужих містян, хто володіє будь-якою інформацією щодо осіб, які пошкодили майно парку та в майбутньому повідомити КП «Долинське міське комунальне господарство» за телефоном: 5-05-81.  

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання