вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів

         Керуючись наказом Мінрегіонбуду від 30.07.2012р. №390 щодо доведення до  відома споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру тарифів, зміну тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, ДП «Дирекція КГЗКОР» інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво послуг водопостачання та водовідведення, які реалізуються КП «Координаційний Центр» для подальшого доведення їх до кінцевого споживача.

          В структурі діючих тарифів, які діють з травня 2015р.: водопостачання - 5,53  грн/м3, водовідведення - 2,36 грн/м3, не були враховані витрати на оплату праці з нарахуваннями, витрати на оплату електроенергії, які складають  79%  вартості тарифу.  За весь цей час дані витрати підприємство погашало за рахунок коштів Державного бюджету та за власний рахунок.

         В зв’язку з обмеженням фінансування  з державного бюджету, відсутністю коштів на оплату енергоносіїв, що призвело до постійно існуючої загрози припинення  діяльності підприємства та припинення надання зазначених послуг, підприємство змушено  подати на розгляд тарифи з урахуванням всіх витрат.

         Розрахунки проектів нових тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 року №869 з врахуванням змін. Тарифи визначені залежно від запланованого обсягу, погодженого рішенням виконкому «Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» № 164 від 18 жовтня 2017 року.

         В розрахунках враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 3200 грн.,  вартість електроенергії на рівні  тарифів, діючих на момент подання. Вартість покупної води, паливо-мастильних, витратних матеріалів визначена на підставі закупівельних цін, послуг сторонніх організацій – на підставі заключених договорів.

         Отримання прибутку не заплановано  (рентабельність відсутня).

                    

Структура та визначення тарифів на виробництво послуг водопостачання та водовідведення

            Пропозиції, зауваження приймаються протягом 14  календарних днів  з дня оприлюднення даного повідомлення  в письмовій формі за адресою: 28500, Кіровоградська обл., Проммайданчик , ел.пошта  office@gokor.com.ua

Адміністрація ДП «Дирекція КГЗКОР»

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання