вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

130 – річчю від дня народження Ольгерда Бочковського присвячується

            13 березня 2015 року в залах музею історії Долинського району було людно.

            В цей день на відкриття експозиції  - історичного дослідження  «Станція Долинська і родина Бочковських» завітали представники установ і організацій міста,   вчителі  та учні,  керівництво району і міста, всі зацікавлені у вивчені історії рідного краю.

               Важливо зазначити, що   така експозиція організована зберігачем фондів музею, заслуженим працівником культури Віктором Маруценком  на виконання Постанови Верховної Ради України від 11 лютого 2015 року № 184 –VIII  « Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році» та з нагоди 130 – річчя від дня народження земляка Ольгерда Бочковського , європейського вченого, громадсько – політичного діяча.

              Нікого не залишила байдужим розповідь -  презентація самого історичного дослідження «Станція Долинська і родина Бочковських». Своїми  історичними знахідками поділилися Віктор Маруценко та головний зберігач фондів Кіровоградського міського літературно – меморіального музею ім. Карпенка Карого -  Лариса Хосаінова, яка саме і відшукала у архівних фондах музею інформацію про нашого  видатного земляка – Ольгерда Іполита Бочковського.

            Під час проведення заходу В. Маруценко презентував поштову листівку, присвячену  130 – річчя від дня народження Ольгерда Борковського (2015), 50- річчя створення Музею історії Долинського району(2016), на якій зображена Меморіальна дошка – Бочковський Ольгерд Іполит, європейський вчений, громадсько  - політичний діяч (1885 – 1939) скульптора В. Френчко. До речі, такі листівки в дарунок, на згадку, отримали всі присутні.

            Пам'ять О.  Бочковського вшанували покладанням квітів до його Меморіальної дошки. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання