вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Шановні учасники ліквідації наслідків

Чорнобильської катастрофи!

     26 років ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС.  Більше чверті століття в Україні та світі існує зловісний вимір часу: до і після Чорнобиля. Слово «Чорнобиль» назавжди залишиться в пам'яті людей як символ небаченого лиха і великого подвигу. Ви закрили собою Україну й світ від наслідків найбільшої в історії техногенної катастрофи. Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

     Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, які виявили героїзм та мужність в тих екстремальних обставинах.

     До 26 квітня 1986 року світ мав ілюзію власної безпеки. Після цієї дати ніхто і ніде не може бути впевненим у безпечному завтрашньому дні. І події на японській АЕС "Фукусіма-1" лише підтвердили цю гірку правду життя.

     Ми вшановуємо пам'ять тих, хто поклав життя у боротьбі з радіацією. Згадаємо пожежників, міліціонерів, військових, авіаторів, енергетиків... Ці герої за покликом серця у перші дні прибули до Чорнобиля і практично голими руками закрили жерло зруйнованого реактора. Вони врятували світ від значно масштабнішої катастрофи і ми вдячні їм за це.

     Вічна їм пам'ять!

     Ми вшановуємо героїв-ліквідаторів, які, на щастя, перебувають з нами.

     Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! Ви врятували Україну і світ від страшної біди. Схиляємо голови перед вашою мужністю, почуттям обов'язку та відданістю Україні. Щиро бажаємо Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

     Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваш подвиг.

 

  З повагою                                                  Депутатський корпус та виконавчий комітет Долинської міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання